O Firmie

O Firmie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 25 lat.

Firma CARPET rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Od tamtej pory świadczymy wyspecjalizowane usługi w dziedzinie sprzedaży wykładzin przemysłowych, obiektowych, dywanowych, PCV i innych akcesoriów. Nasza działalność oparta jest więc w głównej mierze o układanie, sprzedaż wykładzin, montaż wykładzin oraz obsługę inwestycyjną połączoną z mechanicznym czyszczeniem i akrylowaniem.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami wykładzin, dziś możemy poszczycić się wieloma ciekawymi realizacjami na terenie Krakowa, Małopolski, Śląska oraz południowej Polski. Zdobyte w ten sposób kwalifikacje oraz doświadczenie, poparte specjalnymi szkoleniami, które przeszli nasi pracownicy dają naszym Klientom solidną gwarancję wysokiej jakości usług oraz możliwość współtworzenia inwestycji.

Nasza firma wyposaża wykładziny różnego rodzaju budynki i instytucje, w tym między innymi budynki administracji państwowej i publicznej, szkoły, przedszkola, szpitale czy też ośrodki sportu.

Oferujemy szeroko zakrojoną pomoc od początku procesu powstawania projektu, aż do zakończenia jego realizacji i obsługi po inwestycyjnej.

Adres

Os. Strusia 4
31-807 Kraków


ul. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina

Social Media

All Rights Reserved © 2019 carpet.pl |  SEO by Wild Moose